Бруківка римський камінь

Бруківка римський камінь

Бруківка римський камінь – вид бруківки малих розмірів за формою природного каменю, з нерівномірними краями і дещо хвилястими лінями на лицевій стороні бруківки. Укладка такої бруківки створює ефект натурального мощення з різними візерунками, наприклад, дуги, кола, хвилясті лінії, ряди, мозаїку і інші геометричні фігури. Також є можливість укладки геометричних фігур неправильної форми. Бруківка римський камінь підкреслює строгість і акуратність ділянки, і чудово поєднується зі строгими формами будинків та центральними площами вулиць міста.

 

Схема бруківка римський камінь

 

 

Схема бруківка римський камінь

 

 

Дизайн бруківки римський камінь

 

Дизайн бруківки римський камінь

 


Детальніше ознайомитися з цінами на бруківку римський камінь дивіться у нашому прайсі продукції - бруківка ціна або ціна бруківки у львові. Купити бруківку римський камінь Львові за доступними цінами, доставка вартості транспортного підону 45 грн.

Читайте також

Виготовлення бруківки– технологія вібропресування

Виготовлення бруківки за технологією вібропресування дає найкращі результати щодо міцності, довговічності і якості бруківки.

Ціна бруківки у Львові

Ціна бруківки залежить від висоти та обраного кольору, пігмент якого збільшує її в ціні. Обирати бруківку слід від її призначення в залжності від навантаження