Виготовлення бруківки - компанія «РУСИН-О»

«РУСИН-О» — ЦЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ. ОСНОВНИМ НАПРЯМКОМ ДІЯЛЬНОСТІ Є ВИГОТОВЛЕННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЯ ВІБРОПРЕСОВАНИХ БЕТОННИХ ВИРОБІВ, НАДАННЯ ПОСЛУГ З БЛАГОУСТРОЮ.

Виготовлення бруківки

У своїй роботі ми застосовуємо сучасне обладнання та високоякісні матеріали. Прогресивні методи виробництва та висока кваліфікація наших працівників дозволяють добиватися найвищих експлуатаційних характеристик всіх видів продукції підприємства. Відповідність нашої продукції високим стандартам надійності, зносостійкості, довговічності та естетичності підтверджені дійсним сертифікатом відповідності. При роботі з клієнтами наші фахівці керуються принципами індивідуального підходу, пріоритетності інтересів замовника та взаємовигідної співпраці. Солідний досвід роботи на ринку будівельних матеріалів дає нам можливість максимально ефективно виконувати замовлення з урахуванням всіх індивідуальних побажань та вимог.

 

МИ ПРОПОНУЄМО:

широкий асортимент вібропресованих бетонних виробів;

планування та роботи по благоустрою;

доступні ціни;

доставку замовленої продукції по всій території України;

вичерпну і кваліфіковану консультацію з усіх питань щодо

     наших продуктів та послуг.

 

Компанія «РУСИН-О» пропонує широкий асортимент бетонних виробів, виготовлених за сучасною технологією вібропресування: стінові блоки, тротуарна плитка, дорожні бордюри, перемички, різноманітні декоративні елементи та інше. Практично кожен з запропонованих видів продукції може бути виконаний у різних кольорових рішеннях для досягнення повної сумісності з архітектурними і дизайнерськими особливостями вашої ділянки.

Перевага нашої продукції в тому, що вона виготовляється за прогресивною технологією з додаванням спеціальних сумішей і присадок, які суттєво підвищують довговічність, надійність та інші характеристики виробів. Бетонні вироби виготовлені за даною технологією мають строгу геометрію, що суттєво полегшує роботу при будівництві чи ремонті об’єктів. Все це робить даний вид матеріалів особливим. Технологія напівсухого вібропресування зараз набуває дедалі більшого визнання у світі.

Пропонуємо ознайомитися з каталогом нашої продукції, яка може стати вам у пригоді на всіх етапах будівництва – від зведення стін до встановлення останнього клаптика тротуарної доріжки.

Окрім готової продукції «РУСИН-О» надає весь комплекс проектних та будівельних робіт по благоустрою територій з використанням представленої продукції.

Виготовлення бруківки - Русин-о
 

Місія та цілі:

У широкому масштабі наше бачення зводиться до того, щоб компанія «РУСИН-О» по праву вважалася еталоном якості й надійності нашої продукції та успіху й процвітання наших клієнтів.

Компанія «РУСИН-О», як учасник ринку будівельних матеріалів, з глибоким розумінням ставиться до тієї відповідальності, яку вона несе перед своїми клієнтами та партнерами.

Ми поставили собі за мету не тільки виготовлення продукції бездоганної якості, але й постійне, безперервне вдосконалення технології, підвищення та дотримання стандартів якості та надійності, а також забезпечення найкращого сервісного обслуговування, яке можливе у нашій сфері діяльності.

Ми чітко знаємо, що в сучасних умовах суворої конкуренції фактором успіху може бути лише довіра клієнта до продукції та самої компанії як бренду. І ми теж знаємо, що завоювати цю довіру можливо лише на ділі продемонструвавши такі якісні показники, які б не залишили сумнівів у правильності вибору Замовника.

 

СЕРТИФІКАЦІЯ

Нашу здатність задовольнити встановлені та передбачені норми, а також відповідність стандартам, щодо будь-яких будівельних матеріалів підтверджують відповідні документи.

Якість та надійність наших вібропресованих виробів засвідчує Сертифікат відповідності, виданий Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики.

Русин-о-сертифікат